Merkl D- Kovács R- DrPapp T- Kneller B- Sós G

Kurunczi I –Merkl M- Gál T–Vadas B-Frankovszky D

Gól: Soós G- Gál T- Kovács R

Hiányzók: SzőcsR, Erdei I, Stadler T, Simon J, Kiss G,

A csapatok egymásnak estek. Jó iramban kezdődött a mérkőzés. Feltűnő volt, hogy játékosaik mennyivel kisebbek és mozgékonyabbak, mint a felső csoport váci játékosai. A Tolna-Mözsi fse sorra alakította ki a helyzeteket, de az ellenfél kapusa remekül védett. Középtávlövőik nem okoztak neki gondot. A 10. percben kézzel vettek át egy labdát az ellenfél tizenhatosában, amiből kontráztak és megszerezték a vezetést. A következő góljuk is egy szerencsés kapu előtti kavarodásból született. Kétgólos hátránnyal lépett öltözőbe a Tolna-Mözsi fse.

A második félidőt remekül kezdte a Tolna-Mözsi fse. Sós Gergő gyorsan szépített. azonban nem örülhettek sokáig, mert gyönyörűen leszedett egy előre ívelt labdát és átemelte kapus és az ellenfél támadásába. A Tolna-Mözsi fse vészkapusjátékra váltott, de nem akart gólt szerezni. A 34. percben Gál Tamás vette észre, hogy az ellenfél kapusa üresen hagyta kapuját, és saját térfeléről ügyesen a hálóba gurított. Vészkapusjátékkal megszerezte harmadik gólját a Tolna-Mözsi fse. Egy védekező védekezés ellen Kovács Ricsi úgy döntött, átlövi, ami a jobb alsó sarokban kötött ki. 3:3

És ezek után jött valami, ami még nem történt meg! Az edző világgá se gondolja! 2 másodperc azaz két másodperc van hátra! szögletet végzett a csapat. Az edző azt mondta a mögöttem ülőknek a lelátón, hogy a csapat most nem tud kiszállni. Az edző TÉVEDT. Női futsal csapat ELVESZTETT! A szögletrúgásból visszagurított labdát a lövőjük rosszul találta el. Csak megérinteni, de lejárt az idő. Megszólalt a bug, elgurult a labda és a csapat veszített! 4 másodperc a játékból. Ez a szabály!

Túl rossz volt neki. De 100 évente látni ilyesmit. Más szóval, „szerencsésnek” mondhatják magunkat, hogy láthattuk ezt!