csütörtök, 24 aug. 2017
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Fadd-Tolna-Mözsi FSE edzőmeccs két csapata.

Köszönjük a lehetőséget, hogy játszhattunk egy jó meccset a faddi sportkomplexumban. Gratulálunk a vezetőknek és mindenkinek aki részt vett a létesítmény fejlesztésében!

Írta: Domokos János

Az u 13-as csapatunk aranyérme után ezüstérmet szereztünk az országos futsal NB 1-es bajnokságban, s ezzel ( egy arany, egy ezüst) Magyarországon utánpótlásban egyesületünk lányai lettek a legeredményesebbek a lány futsal sportágban.

U 13-as csapatunkból itt is szerepelt: Vámosi Georgina, Kulcsár Panna, Botos Viktória, Udvardi Bianka. Hozzájuk csatlakozott: Diószegi Dalma, Wiesner Dalma, Perger Dorina,
futsal-hungary:„Lejátszották a Leány U15I. osztályú bajnokság döntőjét. A versenykiírás szerint ebben a bajnokságban kötelező volt minden első osztályú csapatnak nevezni. A 2017/18-as versenykiírások sajnos már csak ezt a korosztályt tartalmazzák.
A bajnokságot két csoportban rendezték meg alapkörben, melynek az eredményei a következők lettek:
Keleti csoport
Nyugati csoport

A döntőt Miskolcon, a Generali Arénában rendezték, és a Final Fourt a két csoport első két helyezettje játszotta, ahol az alábbi eredmények születtek:
Tolna Mözs – Astra Artiflex Kiskunfélegyháza 2-1 (1-1)
Góllövők: Lickert Szintia, Wiesner Dalma illetve Sieber Glória
DVTK Vénusz – Göcsej SK 4-0 (1-0)
Góllövők: Tamók Rebeka 2, Kóka Jázmin, Palakovics Laura
A harmadik helyért:
Astra Artiflex Kiskunfélegyháza – Göcsej SK 2-0 (1-0)
Góllövő: Sieber Glória 2

A döntőt a két győztes játszotta, ahol a hazaiak nem adtak esélyt a tolnaiaknak, és már az első félidőben eldöntötték a bajnoki cím sorsát. Mindkét klub dicséretet érdemel, hiszen hosszú évek óta mintát mutatnak a női futsal utánpótás kezelésében, nevelésében.”